Умови навчання

Про навчання:

 1. Склад груп та вік слухачів:
  Групи для дорослих – від 16 років, групи для підлітків – від 12 до 15 років. Максимальна кількість слухачів у стандартній групі – 11 слухачів, у міні-групі – 5-6 слухачів.
  Перехід у іншу групу можливий за умови наявності місця у групі за погодженням адміністрації.
 2. Розклад та формат:
  Заняття проводяться чітко за розкладом групи.
  *Умови для участі в ONLINE курсах:
  – комп’ютер / ноутбук (рекомендується), планшет;
  – навушники з мікрофоном;
  – обов’язковий візуальний контакт – відеокамера має бути увімкнена;
  – завчасно самостійно встановити Zoom та Discord на свій пристрій;
  – переконатися, що Ваше інтернет-з’єднання є стабільним та має достатню швидкість для відео-конференцій – це важливо.
 3. Тестування:
  Для забезпечення якості викладання у групах зарахування нових слухачів у групу відповідного рівня здійснюється за результатами тестування викладачем Alpha-Intensiv (не стосується рівня А1.1).
 4. Свідоцтво:
  Свідоцтво по закінченню курсу видається слухачам, які відвідали не менш, ніж 70 % занять курсу – та опанували програму курсу.
  Свідоцтво надсилається в електронному вигляді на e-mail.

  Оплата:
 1. Умови отримання місця у групі:
  Запис у групу здійснюється після повної оплати вартості курсу. Оплата частинами неможлива.
  У разі несвоєчасного надходження оплати за навчання слухач позбавляється місця у групі.
 2. Вартість послуг:
  Вартість послуг навчання в кожній групі, що діє на момент запису у групу, зазначена у розкладі та є обов’язковим параметром умов навчання. Вартість підручників не входить у вартість курсу.
 3. Валюта та способи оплати:
  Оплата здійснюється у національній валюті.
  Способи оплати: за рахунком з дедлайном оплати, карткою за посиланням через міжнародну платіжну систему Fondy.

Повернення коштів:

 1. Відмова від навчання:
  Якщо слухач відмовляється від навчання на курсі, діють наступні умови: в разі повідомлення слухачем про відмову від курсу до його початку, сплачена вартість повертається слухачеві, при цьому утримується адміністративний збір у розмірі 350,00 грн. В усіх інших випадках, якщо заняття в групі уже почалися, оплата не повертається, незалежно від того, чи скористався слухач своїм правом відвідувати курси чи ні. Але в разі письмової відмови від послуг протягом першого тижня в окремих обґрунтованих випадках (у разі нещасного випадку або важкої хвороби слухача, яка унеможливлює на тривалий термін подальше відвідування курсу) оплата може бути зарахована за наступний курс з утриманням адміністративного збору у розмірі 350,00 грн., при цьому це правило не розповсюджується на курси типу «суперінтенсив», спецкурси та тренінги.
 2. Розформування групи:
  Якщо склалося так, що кількості слухачів недостатньо для роботи групи, Центр Alpha-Intensiv залишає за собою право розформувати групу.  В такому випадку ми запропонуємо Вам альтернативні групи. Якщо жоден альтернативний варіант Вас не влаштує, ми негайно повернемо кошти, сплачені за курс.
  Кількість розформованих груп зазвичай не перевищує 3-х із 40-50 груп семестру.

Форс-мажор:

Центр Alpha-Intensiv не несе відповідальність за ненадання послуг в разі виникнення форс-мажорних обставин (природних катаклізмів, пожеж, повені, військових дій, державних постанов і розпоряджень, а також із інших причин, що знаходяться поза контролем Центру), порушення роботи ліній зв’язку, несправності устаткування і програмного забезпечення, що не належить Alpha-Intensiv.